KONST / Litografier / Färglitografi 12211354
nr 1221 1354
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 85/125. Motivet: 44x58 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 3 december 2018
kl 19:29:48
300 kr
350 kr
400 kr
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas